Do Państwa dyspozycji mamy 10 koni rekreacyjnych, w tym 7 koni rasy Małopolskiej, 2 rasy Huculskiej oraz jednego rasy Haflinger, na różnym poziomie wyszkolenia.
Prowadzimy oprowadzanki dla najmłodszych, jazdy dla początkujących zaczynających swoją przygodę z jeździectwem, a także treningi ujeżdżeniowe, skokowe oraz wyjazdy w teren dla zaawansowanych jeźdźców. 

Lonża

Nauka jazdy na lonży to indywidualne zajęcia z instruktorem trwające 30 minut. Przeznaczona jest dla osób początkujących, uczących się podstawowych umiejętności jeździeckich takich jak: anglezowanie, półsiad, a także dla osób chcących poćwiczyć dosiad, jazdę bez strzemion, czy galop w pełnym siadzie. 

Cena: 60zł / 30minut

Jazda samodzielna

Jazda samodzielna przeznaczona jest dla osób poruszających się samodzielnie przynajmniej kłusem, umiejących ruszyć oraz zatrzymać konia, wykonać koło, zmianę kierunku itp.

W zależności od umiejętności wprowadzamy jazdę z wykorzystaniem drągów, przeszkód (skoki) oraz podstawowe elementy ujeżdżenia. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub w grupach maksymalnie 5 osobowych.

Cena: 80zł – indywidualne / 70zł – grupowe (45minut)(cena na sezon 2023)

Wyjazdy w teren

Jazda konna w terenie przeznaczona jest dla osób zaawansowanych, poruszających się we wszystkich chodach*.  Ze względu na różnorodne ukształtowanie terenu (zjazdy, podjazdy pod górę, przejazd przez rzekę) osoba chcąca jechać w teren musi pewnie siedzieć w siodle, oraz w każdej sytuacji panować nad koniem.

* istnieje możliwość wyjazdu w teren stępo-kłusowy, omijający trudne ścieżki.

Wyjazd w teren odbywa się tylko po sprawdzeniu chętnej osoby na maneżu!

Cena: 80zł / 60 minut (cena na sezon 2023)

Kontakt

Korytnica 26, 28-225 Szydłów
Tel. 508 208 066
kontakt@stajnianadstrumykiem.pl

Kontakt

Korytnica 26, 28-225 Szydłów
Tel. 508 208 066
kontakt@stajnianadstrumykiem.pl